Ataşehir Masaj Terapistleri

Ataşehir Masaj Hizmetleri

Günümüzde birçok insanın sevdiği ve kişiyi rahatlatan şeylerden birisi de masajdır. Özellikle günün yorgunluklarından kurtulmak için uygulanan masajların yanı sıra dinlenmek veya bazı ağrılardan kurtulmak için masaj oldukça önemlidir. Ataşehir masaj bu anlamda uyguladığı pek çok masaj uygulamaları ile profesyonel masaj terapisi sayesinde ruhen veya fiziksel olarak rahatlamanızı sağlayacaktır.

Ataşehir Masaj Hakkında

Ataşehir masaj kişiye özel masaj seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Ayrıca medikal masaj, aroma terapi masajları da günün yorgunluğunun atılmasına ve zinde hissedilmesine yardımcı olmaktadır. Bunlar dışında uygulanan mesajların kişiler üzerinde daha birçok faydalı etkisi bulunmaktadır.

Masaj başta Çin, Mısır, Yunan, Hint, Japon ve Eski Roma olmak üzere yüzyıllardan beri pek çok yerde uygulanmaktadır. Özellikle Asya’da bebeklere güçlenmesi ve pozitif duygusal nitelikler kazanmaları için masaj uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca masajın günümüzde pek çok iyileştirici etkilerinin olduğuna inanılmaktadır. Lenf ve kan dolaşımını düzenlemesinin yanı sıra psikolojik olarak da birçok faydalı etkisinin var olduğunu söyleyebiliriz.

Genel anlamda bakıldığında dokunmanın birçok yararı bulunmaktadır. Tansiyonun düşmesi, oksitosin hormonunun salgılanması ve kaygı seviyesinin azalmasını sağlamaktadır. Bu sebeple masaj uygulamaları pek çok kişi üzerinde oldukça fazla yarar sağlamaktadır. Endişe ve depresyonu azaltan masajlar aynı zamanda acıyı hafifleterek uykuyu düzenlemeye yarar sağlamaktadır. Aynı zamanda bağışıklık sistemini düzenleyerek regl ağrılarının azalmasına yarar sağlar. Bunlar dışında baş ağrılarını azaltır ve kan akışını düzenler.

Refleksoloji Masajları Hakkında

Refleksoloji masajları kişilerin sadece belirli bir bölümüne uygulanan masajlardır. Özellikle hamile masajı ve sporcu masajı gibi masaj kolları sayesinde birçok kişinin yararlanılması sağlanılmaktadır. Çiftelere özel seçeneklerinin bulunması sebebiyle de aynı anda hem kadın hem de erkekler masaj yaptırabilir. Yapılan masajlar kişilerin istedikleri süreler boyunca uygulanmaktadır.

Aromatik Terapiler

Günün tüm yorgunluğunu atmak isteyen kişilerin başvurdukları masajlar aynı zamanda ruhunu dinlendirmek isteyen kişilere de oldukça iyi gelmektedir. Ruhu dinlendiren ambiyans sayesinde dinlendirici bir ortamda profesyonel masaj yaptırabilirsiniz. Masaj yapıldığı esnada ortamda esanslı mum kokuları yayılmaktadır. Uygulanan bu aromatik terapiler sayesinde rahatlayacak, dinlendirici müziklere de şahit olacaksınız. Masaj sırasında ruhu dinlendiren bu müzikler kasların yumuşamasına yardımcı olacaktır.

Leave a Reply