İstanbul bölgesinde bir çok masaj ilan sitesi bulunmakta ve bunlara benzer masöz ilanları da ancak günümüzde masöz kelimesi yanlış ilanlardan dolayı farklı farklı algılanmakta olup amacı dışında hizmet veren bayanlardan dolayı ve sitelerden dolayı aslında manuel terapi olarak da bilinen masaj hizmeti amacı dışına çıktı.

Peki Neden ? Bu soruyu da şu şekilde cevaplayabiliriz pandemi döneminde internet deki escort sitesi sahipleri boş gördükleri masöz ilan siterini taklit ederek bir çok site açılmış durumunda farklı farklı isimlerde ve kendilerini profesyonel hizmet veriyorum diyen hatta biraz daha abartırsak site sahipleri kendilerini legal bir iş yapıyor bile sanıyorlar.

Ancak bu nedenle yıllardır güven sağlamış ve müşteri kitlesi olmuş bazı masöz siteleride zarar görme aşamasına bile gelmiştir. Bu nedenle BirMasajYap olarak artık masöz kelimesinin tam anlamı ile bilen ve manuel terapi hizmeti veren masaj terapistlerini bu site altında tutmak ve sizlere bay ve bayanlara kaliteli masaj senasları vermek için kurulduk.

Ve ayrıca BirMasajYap Türkiyede btk kanunlarına uygun +18 makale ve resim olmayan gönül rahatlığı ile stemizde gezebileceğiniz, Gizlilik ve hijyen kurallarına uygun profesyonel sertifikalı masaj terapistleri ( Manuel Fizyoterapist ) İlanları bulunacak ve yine ilanlarda bay ve bayan masajcılarıda yayınlayacağız.